0
19 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Rise of The Tomb Raider PlayStation 4 İçin Resmi Olarak Duyuruldu

Crystal Dynamics'in geliştirdiği ve Square Enix'in geliştiriciliğini üstlendiği kült aksiton-macera serisi Tomb Raider'ın 20. yılı şerefine Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration PS4 için duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde GameStop Italy'de gözüken oyun böylece doğrulanmış oldu.

Tomb Raider serisinin 20. yılına özel olarak duyurulan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration 11 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunda daha önce çıkmış tüm içerik paketleri, kıyafetler, yeni modlar ve silahlar yer alacak. En büyük yenilik ise PlayStation VR için sunulacak Blood Ties modu. Lara Croft'ın sanal gerçeklik dünyasına girişini sağlayacak bu mod ilginç anlar yaşatabilir.

Ayrıca PlayStation 4'de yer alan tüm bu özellikler Xbox One ve PC sahiplerini tarafında da sunulacak. $60 fiyat etiketine sahip olacak Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration'un yanında bir de ön sipariş verenlere sanatsal çalışmaların yer aldığı kitap hediye edilecek. Evet sonunda Lara Croft'ın son macerası PS4 oyuncuları için de geliyor, iyi oyunlar.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration'un PS4 kapak tasarımını aşağıda görebilirsiniz.

rise
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...