0
28 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Rise Of The Tomb Raider’ı PS4 İçin Ön Sipariş Yaparsanız Tomb Raider: Definitive Edition Hediye!

Crystal Dynamics'in geliştirdiği ve Square Enix'in yayıncılığını üstlendiği son Tomb Raider oyunu Rise of the Tomb Raider'ın sonunda PlayStation 4 platformuna da geleceğini artık biliyoruz. Square Enix şimdi PS4 oyuncuları için güzel bir kampanya yaparak oyunu PSN üzerinden ön sipariş yapanlara bir önceki oyunun remastered versiyonu olan Tomb Raider: Definitive Edition'ı hediye edeceklerini açıkladı.

Tomb Raider serisinin 20. yılına özel içeriklerle gelecek Rise of the Tomb Raider'ı an itibariyle PS4 için PSN üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. 11 Ekim 2016 tarihinde PS4 oyuncularıyla buluşacak yapımda PlayStation VR'a özel bir bölümün yer alacağını da hatırlatalım. Ayrıca 20. yıla özel kıyafet, yeni zorluk modu, yeni co-op modu ve daha önce çıkmış tüm DLC'ler oyunda yer alacak. Ne diyelim, Lara sever PS4 oyuncuları için ne güzel haber, iyi oyunlar.

 ROTTR_CE_bonusLG
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...