0
06 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rise of the Tomb Raider’ın Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu!

Crystal Dynamics'in geliştirdiği Rise of the Tomb Raider'ın ön sipariş fiyatı belli oldu. Square Enix'in yayımcılığını yaptığı oyunun Steam üzerinden yapılan ön sipariş satışı için belirlenen fiyat 89TL olarak açıklandı.

Oyunun Season Pass sürümünü de içeren Digital Deluxe sürümü ise 139TL olarak satışa çıkarıldı. Yalnızca Season Pass'i satın almak isteyen oyuncular 49TL ödeyerek bu sürüme sahip olabilir. Oyunu ön sipariş ile birlikte satın alacak olan oyunculara Remnant Resistance Pack isimli Lara Craft'ın kıyafetlerinde değişiklik yapabileceğimiz bir kostüm paketi hediye edilecek.

Bunun yanı sıra oyunun yalnızca minimum sistem gereksinimleri açıklandı. İşte Rise of the Tomb Raider'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit İşlemci: Intel Core i3-2100 ya da eş değerdeki AMD işlemciler Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB ya da AMD HD7770 2GB Bellek: 6GB RAM HDD: 25GB Boş Alan

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.