0
09 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Rise of the Tomb Raider’ın PlayStation 4 Pro Oynanış Videosunu Gördünüz mü?

Crystal Dynamics'in geliştirdiği ve Square Enix'in yayıncılığını üstlendiği Tomb Raider efsanesinin son üyesi olan Rise of The Tomb Raider'ın PlayStation 4 Pro oynanış görüntüleri yayınlandı. 7 Eylül tarihinde ABD New York'da düzenlenen PlayStation Meeting'de duyurulan PlayStation 4'ün güçlendirilmiş versiyonu olacak PlayStation 4 Pro'da oynanan oyunda Lara'nın nasıl gözüktüğünü görüyoruz.

HDR ve Upscale edilmiş 4K çözünürlük desteği ile gelen PlayStation 4 Pro; oyunların daha ayrıntılı ve akıcı olmasını sağlayacak. Bu noktada PlayStation 4 için aldığınız bir oyunun PlayStation 4 Pro'da bir güncelleme ile oynanabileceğini hatırlatalım.  11 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4'e gelecek Rise of The Tomb Raider'ın Pro'da nasıl gözükeceğini yorumlar eşliğinde aşağıda izleyebileceksiniz : PlayStation 4 Pro ise 10 Kasım 2016 tarihinde $399 fiyat etiketiyle beğenimize sunulacak.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...