0
11 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Rocket League’de Basketbol İster misiniz?

Psyonix'in geliştirip yayıncılığını üstlendiği son dönemlerin çok sevilen spor oyunu Rocket League'e basketbol modunun geleceği açıklandı. Arabalarla futbolu ilginç bir şekilde harmanlayarak oyuncuların beğenisine sunan yapım son zamanların en fazla satış yapan oyunları arasında yer alıyor.

İlk olarak PS3'e çıkan ama umduğunu bulamayan yapım PS4, PC ve Xbox One platformunun şu an en sevilen oyunları arasında bulunuyor. Yarış ve futbol severlerin oldukça büyük bir ilgi gösterdiği Rocket League artık basketbol severlerin de gönlünü almak istiyor. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Rocket League Hoops isimli mod oyuna basketbol'u kazandıracak. Bu mod için ne yazık ki kesin bir çıkış tarihi verilmiş değil. Şimdilik yayınlanan tek bir ekran görüntüsüyle idare edeceğiz. Ne diyelim, basket severler için güzel haber, iyi oyunlar.

Rocket League'in Twitter hesabından yapılan Rocket League Hoops isimli mod duyurusunu aşağıda görebileceksiniz
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...