0
13 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rockstar North’un Başkanı Leslie Benzies, Görevinden Ayrıldı

Rockstar Games'in kurucuları olan Sam ve Dan Houser kardeşlerden sonra firmanın en yetkili ismi olan ve GTA serisinin lider yaratıcısı Leslie Benzies'in Rockstar Games'ten ayrıldığı onaylandı. 2014 yılının Eylül ayında firmaya istifa dilekçesini sunan Benzies, 1997 senesinden beri Rockstar Games bünyesinde bulunuyordu. Tüm GTA serilerinin yanı sıra Red Dead Redemption, Max Payne 3 ve Manhunt 2 yapımlarında da yer aldı.

Eylül 2014'te uzun bir tatile çıkan Leslie Benzies, dönüşte ilk iş olarak istifa dilekçesini sunmuş. Uzun zamandır dedikodu olarak piyasada dolanan bu haber, Rockstar Games tarafından resmi olarak bugün duyuruldu. Aslında bir buçuk yıldır Rockstar Games bünyesinde yer almayan Leslie Benzies için bir de veda mesajı yayınlandı. Yayınlanan duyuru şu şekilde;

"Leslie Benzies, 1 Eylül 2014 tarihinde uzun bir tatile çıktı ve dönüşte bizimle birlikte tekrar çalışmak istemediğini belirtti. Bizimle birlikte 15 yıl boyunca çalıştığı için Leslie’ye minnettarız. İnanıyoruz ki Leslie, hayranları için inanılmaz projelere imza atmaya devam edecektir. Kendisi bizim bir dostumuzdu, onu kesinlikle çok özleyeceğiz. Kendisine bundan sonraki ayatında başarılarla dolu bir ömür diliyoruz."

gta5

GTA 5




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.