0
07 Nisan 2017 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Samsung FIFA Türkiye Ligi, Multiplayer Live Ekranlarında Başlıyor!

Multiplayer ve Samsung iş birliği ile ve “Oyun Samsung Curve Monitörde Oynanır” mottosu ile gerçekleşecek “Samsung FIFA Türkiye Ligi” başlıyor.

Tüm FIFA severlerin merakla beklediği Samsung FIFA Türkiye Ligi, 9 Nisan 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Türkiye'nin en çok bilinen 10 profesyonel FIFA oyuncusu SuperToto Süper Lig takımları ile 9 hafta boyunca kıyasıya mücadele verecek.

Toplam 45+ maç Lig’de her hafta 5 maç yapılacak ve toplamda 45 maç oynanacak. Lig sonunda en üstte bulunan 4 takım playoff maçları ile karşı karşıya gelecektir.

28 Saat canlı yayın Lig boyunca oynanacak tüm maçlar Merthan Yalçın, Enis Kirazoğlu, Hüseyin Güven, Sercan Özdemir’in anlatımları ve spor dünyasının ünlü tanınmış isimlerinin yorumları ile www.twitch.tv/Multiplayer kanalından her hafta sonu canlı yayınlanacaktır. Ligde oynanan haftanın maçları ile ilgili özet videolar www.youtube.com/MultiplayerApps kanalından her hafta yayınlanıyor olacak.

Tüm fikstür, maç sonuçları ve puan tablosuna fifaligi.multiplayer.com.tr adresinden ulaşabileceksiniz.

Büyük Finaller Vodafone Arena’da

Final maçı ve üçüncülük maçı 10 haziran’da Beşiktaş JK ortaklığında organize edilen; Multiplayer eSpor ve Oyun Festivali «Chapter V» de ana sahnede oynanacak.

Fifa Samsung Ligi'ne katılacak Profesyonel FIFA Oyuncuları ise şöyle:

Sergen Yalçın, Emre Kayır, Doğuşcan Öztürk, Sarper Aygören, Emirhan Erdem, Ferhat Akay, Toygun Şenel, Ferhat Taze, İsmail Can Yerinde, Cem Esentürk.

Samsung FIFA Türkiye Ligi'nde görüşmek üzere!
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...