0
18 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SF V SteamOS’a da Çıkış Yapacak

Capcom'un oyun dünyasına sunduğu efsanevi dövüş serisi Street Fighter'ın yeni üyesi olacak olan Street Fighter V'in yer alacağı yeni bir platform oyunculara duyuruldu. İlk açıklandığında Xbox One'a çıkış yapmayacağını belirterek hayranlarını şaşırtan yapım, onun yerine SteamOS'ta yer alacak.

Piyasaya sürülecek olan Street Fighter V'in PC sürümü, aynı zamanda SteamOS ve Steam Controller'ı destekleyecek. Capcom'dan yapılan açıklamaya göre Valve ile görüşmelerin devam ettiği belirtildi ve yakın zamanda daha detaylı bir açıklama yapılacağı açıklandı.

18-20 Aralık tarihleri arasında da yapılacak olan beta testleri süresi boyunca oyuncular Steam Controller ile oyunu oynayabilecekler. SteamOS testeğinin ise Şubat'taki çıkış dönemine yetiştirilmesi bekleniyor. Eğer SteamOS versiyonu yetişmez ise daha sonradan güncelleme olarak oyuna getirilecek.

Street Fighter V

Street Fighter V
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.