0
29 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SF V’te Maçları Terkedenlere Ceza Yaptırımı Uygulanacak

PS4 ve PC için resmi çıkışını iki hafta önce gerçekleştiren Capcom'un geliştirdiği dövüş oyunu Street Fighter V için oyuncuların beklediği durum sonunda gerçekleştiriliyor. Oyunu kaybedeceğini anlayan oyuncuların hiç bir kayıp yaşamadan oyundan çıkabilmesi nedeniyle karşılaşmayı kazanacak olan oyuncular isyan etme noktasına geldi.

Oyundan da soğutan bu davranış sonrasında Capcom, oyuncuların duyurusuna kulak verdi ve bu durumu önümüzdeki hafta gelecek olan güncelleme ile düzenleyeceğini belirtti. Kaybedecek olan oyuncunun hiç bir kayıp yaşamadan maçı terketmesi ve kalan oyuncunun da hiç bir kazanım elde etmemesi durumundan dolayı bu rahatsızlıkla ilgili olarak Capcom, kendilerine yapılacak olan video ve görsel başvurularında yapılacak değerlendirme sonunda cezai yaptırım uygulayacağını da belirtti.

Street Fighter V

Street Fighter V
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.