0
01 Kasım 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Shadow Of The Tomb Raider; Yeni Tomb Raider Oyunu Olabilir!

Crystal Dynamics'in geliştirdiği ve Square Enix'in yayıncılığını üstlendiği Tomb Raider efsanesinin son üyesi olan Rise of The Tomb Raider'dan sonra serinin yeni oyunu Shadow of the Tomb Raider olabilir! 

Tripleh280 isimli bir Reddit kullanıcısının paylaştığı görsele göre sıradaki Tomb Raider oyunu Shadow of the Tomb Raider olacak ve geliştiricisi de Eidos Montreal. Bir laptop üzerinden alınan görselin yeni Tomb Raider oyununun sunumundan olduğu iddia ediliyor. 2013 yılında efsanevi seriye yeniden başlama kararı alan yapımcılar oyuncuların beğenisini kazanmış ve geçtiğimiz sene Rise of The Tomb Raider oyunuyla bu başarılarını sürdürmüştü. Ayrıca Kotaku'nun kendi kaynaklarına oyunun ismini doğrulattığı da söyleniyor. Konuyla ilgili henüz Eidos Montreal'den bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Bakalım söylentile ve ilgili görsel dığru çıkacak ve yeni Tomb Raide oyunu Shadow of the Tomb Raider olacak mı?

shadow_of_the_tomb_raider
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...