0
23 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Shuhei Yoshida; PlayStation Neo’nun PlayStation 4’ün Ömrünü Kısaltmayacağını Açıkladı

Sony'nin PlayStation 4'ün yeni ve daha güçlü bir versiyonu üzerinde çalıştığını geçtiğimiz günlerde açıklayan Andrew House bunun söylentiden ibaret olmadığını ispatlamıştı. Şimdi de Sony Interactive Entertainment'ın başındaki isim Shuhei Yoshida; PlayStation Neo'nun PlayStation 4'ün ömrünü kısaltmayacağını açıkladı.

Gamewelt.TV'ye konuşan Yoshida; PlayStation 4'ün hala PlayStation 4 olduğunu; yeni, yüksek donanımlı bir PlayStation 4'ün (Neo) var olan makineni ömrünü kısaltmayacağını ve onu etkilemeyeceğini söyledi. Elbette bunu zaman gösterecek. Hali hazırda Microsoft'un da Scorpio projesi üzerinde çalıştığını ve gerçek 4K oyunculuğun sözünü verdiğini hatırlarsak, konsol savaşları her zamankinden baş döndürücü olabilir. Microsoft Scorpio'nun 4k oyunculuk sloganıyla 2017'nin son çeyreğinde çıkacağını hatırlatalım. PlayStation Neo tarafında ise net bir çıkış tarihi açıklanmış değil.

ps4
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...