0
25 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Sonic İçin 2 Yeni Oyun Geliyor

Platform türünün en sevilen örneklerinden olan Sonic adına 2 yeni oyun duyurusu yapıldı. Geliştirici ekip Sonic Team'in direktörü Takashi Iizuka'nın geçtiğimiz ay ipuçlarını verdiği oyunlar böylece doğrulanmış oldu. Serinin yayıncısı olan Sega, San Diego Comic Con etkinliğinde 2 adet yeni Sonic oyununu duyurdu.

İlk Sonic oyunumuz Sonic Mania ismine sahip ve 2017'nin bahar aylarnda PC, PlayStation 4 ve  Xbox One için beğenimize sunulacak. Özüne sadık kalan bu oyun bize nostaljik anlar yaşatacak gibi. Oyunda tek bir karakter yerine Sonic, Knuckles, Tails olmak üzere 3 oynanabilir karaktere sahip olacağız.  2. Sonic oyunumuz ise günümüz oyuncularına daha çok hitap edebilecek yeni bir deneyim olacak. Project Sonic ismiyle tanıtım videosu yayınlanan bu yeni oyun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo NX için 2017'nin sonunda çıkışını gerçekleştirecek. Evet 2 yeni Sonic, 2 yeni macera; merakla bekliyoruz, iyi oyunlar.

Sonic markası için tanıtılan 2 oyunun tanıtım videolarını aşağıda izleyebileceksiniz :

 Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...