0
10 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Sony; PlayStation 4K’yı Onayladı Ama E3 2016’da Göremeyeceğiz!

Sony PlayStation 4K ya da PlayStation Neo söylentileri uzun zamandır oyun medyasının gündemindeydi. Bu süreç boyunca sessizliğini koruyan Sony, sonunda resmi olarak PlayStation 4K'yı onayladı! 

Sony Interactive Entertainment başkanı Andrew House, Financial Times'a yaptığı açıklama ile PlayStation 4K'yı resmen doğrulamış oldu. PlayStation 4'den daha yüksek performansa sahip olacak bir PlayStation'ın geliştirilmekte olduğunu ama bu seneki E3'te yeni makinenin tanıtılmayacağını açıklayan Andrew House ayrıca Neo'nun PlayStation 4'ün $350'lık fiyatından daha yüksek olacağını belirtti. Diğer bir bilgi de PlayStation VR'in her iki konsolda da destekleneceği  ve yeni konsolun 4K Ultra HD içerikleri oynatacağı yönünde. Evet, sonunda Sony tarafından onaylanan PlayStation 4K resmen gerçek oldu! Daha önceki haberimizden hatırlayacağınız üzere yeni PlayStation makinesi öncekine göre daha performanslı olacak ama her oyun 2 makine için de aynı anda çıkmış olacak. PlayStation 4K ile ilgili yeni gelişmeler için bizi takip edin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...