0
12 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Sony’den PS VR Kullanıcılarına Uyarı!

Hayatımıza yavaş yavaş girmekte olan Sanal Gerçeklik teknoloji ilerleyen dönemlerde oyun oynarken vazgeçemeyeceğimiz bir teknoloji olacak. Dolayısıyla bazen tüm gün içine hapsolacağımız bu cihazları kullanırken dikkat etmemiz bazı durumlar da yok değil.

Sony, bununla ilgili olarak oyunculara bir uyarıda bulundu. Reklamlarda da görüldüğü üzere Sony PS VR kullanıcıları bu teknolojiyi hep otururken kullanmakta. Zaten cihaz sadece kafa, omuz ve göğüs hareketlerinizi izleyen sensörlere sahip. Yani tüm vücudunuzun hareketlerini yansıtmasını beklememek gerek. Bu neden ötürü Sony, kullanıcılara ürünü oturarak kullanmaları konusunda uyardı. Ayakta kullanılan ürünün hem yorucu hem de tehlikeli olduğuna dikkat çeken Sony, yakın zamanda oturarak oynama konusuyla ilgili olarak kural ve yönetmelikleri oyuncularla paylaşacak.

ps vr

PS VR
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.