0
11 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Söylenti: Quantum Break Xbox One İle Birlikte PC İçin de Gelebilir!

Max Payne ve Alan Wake yapımlarıyla kalbimizi çalan Remedy'nin yeni projesi Quantum Break, Xbox One'a özel olarak geliştirildiği belirtilmişti. Aynı zamanda oyuncular uzun zamandır yapımın PC platformuna da gelmesi yönünde firmayı baskı altına almaya çalıştığı da bir gerçek.

Oyunun daha sonradan PC için resmi bir şekilde listelendirildiği ortaya çıktı. Ancak bugün ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü. Almanya'nın en önemli oyun sitelerinden biri olan Gamestar, yapımın PC sürümü, Xbox One ile birlikte aynı anda piyasaya sürülecek.

Gamestar, haberi resmi bir durum olarak paylaştıktan bir süre sonrasında haber siteden kaldırmak zorunda kaldı. Bu duruma bakıldığında ambargo vaktinden önce paylaşıldığı için kaldırılmış olma olasılığı akıllara geliyor. Bakalım bu haber Remedy ve Microsoft tarafından onaylanacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

quantum break

Quantum Break
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.