0
05 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Söylenti: Watch Dogs 2, 2016’nın Sonlarında Piyasaya Sürülecek!

Bugün Kotaku editörlerinden Jason Schreier'ın yazmış olduğu Assassin's Creed iddiasını sizlerle paylaşmıştık. Yine aynı isim, Ubisoft'un geliştirdiği bir başka yapım olan Watch Dogs ile ilgili söylentilerde bulundu.

Ubisoft'un büyük umutlarla piyasaya sunduğu, aslında iyi satış rakamlarına ulaşmasına rağmen, oynanış olarak sönük bulunan yapım Watch Dogs'un ikinci oyununun, bu sene çıkarılması düşünülmeyen yeni Assassin's Creed oyunu yerine 2016'nın sonuna doğru piyasaya süreceği iddia edildi. Bunun yanı sıra Watch Dogs 2'nin, San Francisco şehrinde geçeceği de belirtildi.

Zaman zaman oyunculardan aldığı bildirimlerle Watch Dogs 2 yoklaması yapan Ubisoft'un Watch Dogs 2'yi geliştirileceği düşünülüyordu. Bu iddianın gerçekleşmesi, bir çok kesim tarafından zaten beklenmekte. Sizce de Watch Dogs 2 geliştirilmeli mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Watch-Dogs-2

Watch Dogs
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.