0
05 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Söylenti: Yeni Assassin’s Creed Oyunu Mısır’da Geçecek

Ubisoft'un oyun dünyasına kazandırdığı Assassin's Creed serisinin yeni üyesinin geçeceği ülke Mısır olarak iddia edildi. Bu iddianın sahibi daha önce Assassin's Creed: Victory iddasını gündeme getiren Kotaku editörü Jason Schreier'a ait.

Ancak asıl büyük iddia, her sene bir Assassin's Creed oyunu çıkaran Ubisoft'un bu seneyi boş geçecek olması. Empires adıyla geliştirildiği iddia edilen yeni Assassin's Creed'in, 2016 yılında çıkış yapması düşünülüyormuş. Ancak firmanın serinin son yıllardaki oyunlarında yaşanan problemler ve 2014 yılında Unity ile yaşadığı sorunlar ele alındığında, yeni oyuna daha fazla özen gösterme kararı almış.

Yeni oyun zaman olarak serinin önceki oyunlarından da önceki dönemleri ele alacağı iddia ediliyor. Assassinlerin ve Templarların da öncesini konu edinecek olan Assassin's Creed'e, Ubisoft'un eski serisi Prince of Persia dokunuşları yapılacak. Oynanış dinamikleri olarak da The Witcher 3'ten esintiler taşıyacak. Bakalım bir önceki iddiasını genel olarak tutturan Schreier, yine başarılı olacak mı?

assassin's creed

Assassin's Creed
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.