0
21 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Speed Elixir Duyuruldu!

Son dönemlerde yarış oyunlarına olan ilginin yanı sıra, firmaların geliştirdiği yapımlar artmaya başladı. EA, Need For Speed'i yeniden işleme alırken, Slightly Mad Studios, Project CARSEvolution Studios, DriveClub, Ubisoft, The Crew yapımlarıyla ve daha niceleri yarış piyasasına atıldı.

Grafiksel anlamda büyük ilerleme kateden yapımlar, oynanış olarak oyuncuların beklentilerini karşılaşayabilmiş değil. Bu sebep ile bir çok oyuncu diğer alternatif oyunlara yöneliyor. Şimdi de Electro Phantom Games firması Speed Elixir ile bu yapımlara rakip olmaya hazırlanıyor. Açık dünya olarak geliştirilen oyunda kapalı yol olmayacak. Grafiksel anlamda iddialı olan yapım,  on sekiz oyun moduna sahip olacak.

PC, PS4 ve Xbox One platformlarına geliştirilen yapım, oyunculara sundukları ile şimdiden gözleri üzerine çekmeyi başardı. Aksiyon yapısıyla Need For Speed'e rakip olmaya hazırlanan Speed Elixir'ın 2016'nın sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunun duyuru videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.