0
24 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Squad’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun dünyasında ilk olarak Battlefield 2 için geliştirdikleri Project Reality moduyla isim yapan ekip Offworld Industries, oyuncuların karşısına tamamen kendi geliştirdikleri yeni bir savaş oyunuyla çıkmaya hazırlanıyor.

Oyunun temelini Project Reality modundan yola çıkarak geliştiren ekibin çıkaracağı Squad adlı oyunun çıkış tarihi de niyahet belli oldu. Afganistan'daki gerçek savaş alanlarını içerek olan oyun 15 Aralık'ta Steam Early Access üzerinden satışa sunulacak. Elli kişilik iki ordunun savaşacağı oyunun erken erişim sürümde iki harita yer alacak.

Bu iki haritadan biri 16km*16km boyutlarında olurken, bir diğeri yeni oyuncuların daha iyi alışabilmesi için daha küçük yapıda olacak. Ön siparişe sunulan yapımı şimdi alan oyuncular $30'dan oyuna sahip olabilecek. Çıkış tarihinde ise oyunun satış fiyatı $40 olacak.

Squad

Squad
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.