0
04 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Star Citizen’dan Yeni Bir Video Paylaşıldı

İlk olarak Kickstarter üzerinden duyurulan Star Citizen, kısa bir sürede büyük bir bağış toplamayı başarmış ve geliştirilmesine başlanılmıştı. Kendi sitelerinden bağış toplamaya devam eden yapıma gönderilen bağışlar rekor bir seviyeye ulaşmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Alpha 2.1 sürümüne geçiş yapan oyunun sekiz dakikalık yeni bir videosu daha paylaşıldı. Paylaşılan videoda oyunda yer alan farklı oyun dinamiklerini gözlemliyoruz. TPS ve FPS kamera açılarından örnekler de yer alıyor.

Sanal Gerçeklik konusunda da Cloud Imperium Games'ten Chris Roberts bir açıklama yaptı. Oyunu geliştiren ekip, yetersiz oldukları durumlarda CryEngine mühendislerinden yardım alındığını belirtti. Sanal gerçeklik mühendisliği konusununda CryEngine üzerinden geliştirildiğini belirten Roberts, CryEngine mühendislerinin VR'ın oyunda desteklenmesinin üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Buradan da anlayacağımız üzerine oyunda Sanal Gerçeklik teknolojisinin olup olmaması tamamen CryTek'in elinde.

Star Citizen'in paylaşılan sekiz dakikalık videosu sizinle iyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.