0
27 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Star Wars: Battlefront’un Season Pass İçerikleri Açıklandı!

Geçtiğimiz gün Star Wars: Battlefront'un yapımcısı DICE, oyunla ilgili yeni planlamalarını açıklayacağını belirtmişti. Bugün yapılan duyuru ile birlikte Star Wars: Battlefront'un Season Pass planlamaları belirtildi.

Star Wars: Battlefront'un Season Pass dahilinde çıkarılacak olan dört adet yeni eklenti paketleri ve detayları oyuncularla paylaşıldı. Star Wars: Battlefront Outer Rim (2016 Mart), Star Wars: Battlefront Bespin (2016 Yaz), Star Wars: Battlefront Death Star (2016 Sonbahar), Star Wars: Battlefront Dördüncü Ek Paket -Henüz isim belirtilmedi– (2017) adlı dört yeni paket ve çıkış tarihleri belirtildi.

Ayrıca bu ücretli içeriklerin yanı sıra oyuncular için ücretsiz içerikler de oyuna sunulacak. Ücretli ve ücretsiz eklenecek olan içeriklerle birlikte yer alan planlamada oyuna yirmiden fazla silah, araç, kart, on altı adet yeni harita, dört adet yeni oyun modu ve dörtten fazla yeni kahraman dahil olacak. Season Pass kullanıcıları da bu içeriklerin hepsine iki hafta önceden sahip olabilecek.

Ücretsiz içeriklerin ilk bölümü yarın itibariyle oyuna eklenecek bunlar; The Tatooine Survival haritası oyuna eklenecek. Blast, Droid Run, Drop Zone, Hero Hunt ve Heroes vs Villains oyun modları Multiplayer oyunu destekleyecek. Luke Skywalker ve Han Solo için yeni kıyafetler oyuna dahil edilecek. Özel maç seçeneği gelecek. Kendi maçlarınızı kurabileceksiniz. Günlük ve haftalık görevler yer alacak.

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.