0
28 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SuperMassive, Yeni Koçunu Duyurdu!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde mücadele eden ve Türkiye'deki League of Legends oyuncuları arasında en yeteneklileri arasında görülen Koray "Naru" Bıçak ve, Beşiktaş'ın iki önemli ismi Berke "Thaldrin" Demir ve Mustafa Kemal "Dumbledoge" Gökseloğlu transferleri ile Rüya takım ambiyansı yaratan Super Massive'in koçluğuna yeni bir isim getirildi.

İki haftası geride kalan Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde henüz istenilen seviyede performans sergilemeyen ve iki yenilgi alan ve bu yenilgilenden birini en büyük rakibi Dark Passage tarafından alan SuperMassive, Asım Cihat "Fabfabulous" Karakaya'nın yer aldığı koçluk pozisyonuna Adrian "hatchy" Widera'yı getirdiği resmi olarak duyurdu.

Polonyalı koç hatchy'nin geçmişine baktığımızda ülkemize hiç yabancı olmadığını görüyoruz. Daha önce Zone e-Sports takımında koçluk, Beşiktaş takımında da analist olarak görev alan hatchy, en son Avrupa CS'e yükselme mücadelesi veren ancak Holyphoenix'in yer aldığı Team Huma'ya kaybeden ve ligimizde oynamış oyunculara sahip olan 3sUP Enterprises takımında görev aldı.

Bundan sonra Adrian "hatchy" Widera, SuperMassive'in başarısı için ter dökecek.

Adrian "hatchy" Widera

Adrian "hatchy" Widera
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.