0
23 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

That Dragon, Cancer Çıkış Tarihi Belli Oldu

2014 yılında Kickstarter'da paylaşılan That Dragon, Cancer adlı yapım bugün çıkış tarihi açıklandı. Küçük bir çocuğun kanser ile olan mücadelesini konu edinen yapım, oldukça kısa sürede hedeflediği bağış miktarına ulaşmıştı.

PC, MAC ve Ouya platformları için çıkış yapacak olan That Dragon, Cancer 12 Ocak tarihinde oyuncularla buluşacak. Oldukça hüzünlü bir temaya sahip olan oyun gerçek bir hikayeden esinlenerek geliştirildi. Henüz on iki aylıkken kanser teşhisi konulan Joel Green adındaki çocuk oyunun baş karakteri olarak yer alıyor. Doktorlar tarafından bir kaç aylık ömür biçilen Green, kanserle savaşarak beş yaşına kadar yaşamayı başarmış. Bundan dolayı Joel Green'in babası Ryan ve annesi Amy çocukları için bu oyunu geliştirme kararı almış.

Yedinci yaşına 12 Ocak'ta basacak olan Joel'in oyunu yine aynı tarihte oyuncularla buluşacak. Joel'in hüzünlü hikayesinin yer aldığı oyunun tanıtım videosu da sizlerle.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.