0
18 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Division’da Mikro Ödeme Bulunmayacak!

Geçtiğimiz günlerde, Ubisoft'un geliştirdiği ve uzun zamandır oyuncular tarafından beklenen yapım The Division'da mikro ödemelerin yer alacağı haberini siz değerli okuyucularımız ile paylaşmıştık.

Ancak bu konuyla ilgili olarak oyunun yönetmenliğini yapan Magnus Jansen, mikro ödemelerin oyunda yer almayacağını belirtti. Jansen "Oyunda kesinlikle Pay2Win (Kazanmak için öde) durumu söz konusu değil. Ya da herhangi bir eşyaya ücret ödeyerek diğer oyuncuların önüne geçme durumu yok. Biz kesinlikle mikro ödemeleri oyuna eklemeyi düşünmüyoruz." şeklinde belirtti.

Jansen yapım ekibinin ödemeli içerik olarak mikro ödeme sisteminin değil, çıkarılacak olan DLC'lerle ilgili bir planlamanın olduğunu da belirtti.  Acaba bu açıklama oyunculardan gelen yoğun tepki sonrasında düzeltmek amacıyla mı yapıldı, yoksa tepki görülmeseydi mikro ödeme sistemi gerçekten de yer alacak mıydı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

The Division

The Division
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.