0
01 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Division’da Nvidia Teknolojileri Nasıl Görünüyor?

Ubisoft'un taktiksel hayatta kalma açık dünya oyunu The Division'ın çıkışına sayılı günler kala oyunun Nvidia ekran kartı kullanan PC'lerde ne gibi artıları olacağı bir video ile gösterildi.  HBAO+, PCSS gibi grafik teknikleriyle gölgelendirme ve ışıklandırma anlamında daha gerçekçi görseller sunacağı söylenen oyun 2016'nın en çok beklenen yapımları arasında.

Ubisoft'a özel Snowdrop oyun motoruyla geliştirilen The Division, belki o ilk E3 videosundaki görsel kalitede değil ama bu video ile hiç te fena durmadığını söyleyebiliriz. Mevsimsel geçişler, gündüz-gece döngüsü gibi özelliklerin yer alacağı oyun 8 Mart 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Para ile insanlara bulaşan bir hastalık nedeniyle dünyaları yaşanmaz hale gelen insanların hayatta kalma mücadelesine odaklanan yapım bakalım Ubisoft'un başarı listesine yazılan oyunlardan birisi olabilecek mi?

The Division'ın Nvidia grafik teknolojileriyle nasıl gözükeceğini gösteren videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...