0
02 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Division’ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Ubisoft'un post-apokaliptik öğeler içeren aksiyon-RPG oyunu Tom Clancy’s The Division'ın çıkışına sayılı günler kaldı. Ubisoft, 2016'nın en çok beklenen yapımlarından birisi olan oyun için çıkış videosunu yayınladı. Yoğun çatışma sahneleriyle süslenmiş çıkış videosunun sonunda ön sipariş verenleri bekleyen esktra içerikler de gösteriliyor.

Kapalı ve açık betalarıyla oyunculardan oldukça fazla geribildirim alabilme şansına erişen oyunun çıkışında büyük bir sınav vereceği aşikar. Para ile insanlara bulaşan bir virüs sonrası normal hayat şartlarının sona erişini konu alan The Division bazı oyuncular tarafından E3'te gösterilen görsellikle şu anki oyun arasında çok fark olduğu gerekçesiyle yoğun eleştiriler almıştı. Ubisoft'un kendine özgü Snow Drop oyun motoruyla geliştirilen The Division bakalım tüm olumsuz eleştirilere karşı oyuncuların yeni favorilerinden olmayı başarabilecek mi? Oyun 8 Mart 2016 tarihinde PC, PS4, ve XboxOne için çıkışını gerçekleştirecek.

The Division'ın yayınlanan çıkış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...