0
12 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Division’ın İlk Ücretsiz İçeriği Incursions İçin Tanıtım Video Yayınlandı

Ubisoft'un son zamanların en sevilen oyunlarından olan taktiksel online TPS türündeki The Division'un 12 Nisan'da yayınlanan ilk ücretsiz içeriği "Incursions" için bir tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun ilk ücretsiz güncellemesi olan Incursions'un bize neler sunduğuna bir bakalım.

İlk ücretsiz güncelleme olan Incursions'da oyuna son level içeriği eklenecek ve üst düzey silahla ekipmanlar kullanımımıza sunulacak. Böylece 4 farklı türde sunulacak ekipman setiyle hayatta kalma mücadelemize çeşitlilik gelmiş olacak. Ayrıca aynı grupta yer alan oyuncular Incursions güncellemesiyle silah ve ekipman takasına girebilecek. Yeni yan görevlerin de ekleneceği 1.1 Incursions güncellemesi oyunun ömrünü uzatacak gibi. Mayıs ayında ise 2. ücretsiz güncelleme olacak Conflict beğenimize sunulacak. Rekorlara doymayan, son zamanların en mücadeleci yapıya sahip oyunu The Division daha uzun süre oyuncuların gözdesi olabilir. Oyuna toplamda 2 adet ücretsiz, 3 adet de ücretli içerik geleceğini hatırlatalım.

The Division'ın ilk ücretsiz içeriği Incursions için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...