0
04 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Division’un İlk Yıl Çıkacak DLC’lerinin Videosu Yayınlandı

Ubisoft'un heyecanla beklenen açık dünya oyunu The Division'un DLC içerikleri ve zamanlaması belli oldu. Çıkışına günler kalan oyun 2016'nın en iddialı yapımları arasında yer alıyor. Snowdrop oyun motoruyla geliştirilen yapımda post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğiz.

Oyunu DLC'lerle sürekli güncel tutma hedefinde olan Ubisoft, The Division için ilk yılında çıkacak içerikleri ve detaylarını bir video ile paylaştı. Buna göre ilk DLC olacak "Incursions" Nisan ayında gelecek ve oyuna son level içeriği ekleyecek. Incursions içeriğiyle üst düzey silah ve ekipmanlar beğenimize sunulacak. Aynı grupta yer alan oyuncular bu sistemle silah ve ekipman takasına girebilecek.  Diğer bir ücretsiz olacak içerik ise Mayıs ayında gelecek olan “Conflict”. Bu içerik oyuna New York'un Columbus Circle bölgesinde geçecek olan bir "Dark Zone" ekleyecek. Bildiğiniz gibi Dark Zone'lar oyundaki en tehlikeli ama aynı zamanda en iyi silah ve ekipmanlarının olduğu noktalar. Ayrıca bu ücretsiz güncellemeler ile birlikte oyunculara günlük ve haftalık Dark Zone görevleri verilecek.

Nisan ve Mayıs aylarında peşpeşe gelecek olan bu ücretsiz içeriklerden sonra 3 adet ücretli içerikle oyunumuz daha da genişleyecek.  Ücretli olacak 3 genişleme paketi ise şunlar:

1- Underground : İlk büyük içerik olarak tanıtılan Underground Haziran ayında gelecek ve New York'un altyolları ile metrolarını oyuna getirecek.

2-Survival : 2016 Yaz mevsimiyle beraber gelecek ücretli içerik. Survival moduyla oyuncuları epey zorlamak isteyen Ubisoft, bu modda oldukça fazla sayıda düşmana karşı hayatta kalmamızı istiyor.

3-Last Stand : 2016 yılının son DLC'si olacak Last Stand ise kış mevsiminde çıkışını yaparak acımasız ve çok tehlikeli düşmanları üzerimize gönderecek!

The Division 8 Mart 2016'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiriyor.

Son sözleri Ubisoft'un yayınladığı ve ilk yıl çıkacak tüm DLC'leri tanıtan "Year One" videosu söylesin, iyi seyirler.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...