0
13 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD Duyuruldu

Nintendo'nun daha önce Gamecube ve Wii platformları için geliştirmiş olduğu The Legend of Zelda: Twilight Princess, Nintendo Wii U için yeniden geliştirileceği resmi olarak duyuruldu. 2006 yılında piyasaya sürülen The Legend of Zelda: Twilight Princess, yenilenmiş ve geliştirilmiş grafik kalitesiyle yeniden oyuncularla The Legend of Zelda: Twilight Princess HD adıyla buluşacak.

4 Mart tarihinde piyasaya sunulması beklenen yapım ayrıca Amiibo desteğine de sahip olacak. Hatta Wolf Link Amiibo'sunun da oyun ile birlikte piyasaya sunulacağı düşüncesi hakim. Bu resmi açıklamanın yanı sıra Nintendo Wii U için yeni bir The Legend of Zelda oyununun geliştirileceği onayladı. Daha önce yeni Zelda oyununun NX'e çıkarılacağı iddialarının çoğalması üzerine Nintendo bu açıklamayı yapma gereği gördü.

The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.