0
16 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The Long Dark İçin Yeni Bir Güncelleme Yayımlandı

Hinterland Studio Inc. tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve Steam üzerinden erken erişime sunulan The Long Dark, pek çok erken erişime sunulan yapıtın aksine kendini günden güne geliştirmeye devam ediyor. The Long Dark için Timberwolf Mountain adlı yeni bir güncelleme paylaşıldı.

Timberwolf Mountain adlı yeni bir bölge ve yeni evler oyuna eklendi. Eklenen bu bölge ile birlikte oyunda bulunma sebebimiz olan düşen uçağın enkazına da ulaşabiliyoruz. Bir diğer yeni eklenti ise Distress Pistol. İşaret fişeği olan bu silah da yeni güncelleme ile oyuna eklendi. Bunun yanı sıra eklenen diğer özellikler şöyle;

Tepelerden güvenli iniş yapabilmek için oyuna halatlar eklendi. Kilitli olan bölgeler açıldı yani istediğimiz bölgeden başlama imkanı sunuldu. Tüfeklerimizi artık bakıma alabileceğiz. Bunun için gerekli setler de oyuna eklendi. Tüfeklere, tutukluk yapma özelliği ve dürbün sistemi getirildi. Taş ve diğer maddeleri sivrileştirme özelliği getirildi. Oyun içi istatistik geliştirildi ve oyun içerisinde artık not alabileceğiz. Rüzgar seviyesi yükseldi. Bu seviye ile çevredeki etmenlerin animasyonları değiştirildi ve rüzgardan korunmak için birçok barınak oyuna dahil edildi. Oyun içi ve menü ara yüzleri değiştirildi. Birçok performans güncellemesi yapıldı ve animasyonlarda değişime gidildi. Kayıtlı dosyalarda oluşan hatalar giderildi. Yepyeni oyun içi müzikleri eklendi ve oyundaki ses hataları giderildi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.