0
11 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Witcher 3’ün Blood and Wine DLC’sinin Çıkış Tarihi Açıklandı

CD Projekt RED'in 2015 yılına damgasını vuran aksiyon-RPG oyunu The Witcher 3'ün Blood and Wine DLC'sinin çıkış tarihi açıklandı. Oyunun 2. ek paketi olacak Blood and Wine; 31 Mayıs 2016'da beğenimize sunulacak. Oyun tarihinin en iyi aksiyon-RPG örneklerinden kabul edilen The Witcher 3'ün yeni ek paketi için oyuncular gün sayıyordu.

Pek çok etkinlikten ödülle dönen yapımın son ek paketi olacak Blood and Wine; tek başına bir oyun olabilecek kadar geniş bir dünyaya sahip. Blood and Wine'da bizi bekleyen bazı özellikler şöyle:

  • 90 yeni görev
  • 20 yeni yaratık
  • 30 yeni silah
  • Yeni Gwent desteleri (kutulu sürümde)

30 saatin üzerinde bir oynanış süresi bulunacak yapım bu açıdan da adeta rakiplerine bir ders niteliğinde! 14-15 saatlik sürelere uzun dediğimiz bir dönemde bir oyunun ek paketinin 30 saat oynanış sunması takdire şayan. The Witcher 3'ün Blood and Wine'ın ayrıca kutulu sürümü de ülkemizde satışa çıkacak ve Northern Realms ve Nilfgaard olmak üzere 2 yeni Gwent destesi bulunacak. Kısacası The Witcher serisini sevenler için bu ay sonu şenlik var! İyi oyunlar.

The Witcher 3'ün Blood and Wine DLC'sinin çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...