0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Titanfall 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıdı Mı?

Respawn'ın geliştirdiği FPS türündeki yapım Titanfall, yapısı ve devasa robotlarıyla birlikte oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bu ilgi sonrası yapımın ikinci oyununun çıkacağı da geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

Bugün paylaşılan bir görsele göre Titanfall'un ikinci oyununun çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. MePlay.com isimli oyun satış sitesi, bugün Titanfall 2'ye ön sipariş listelemesinde yer verdi. Ancak görsel kısa bir süre sonra kaldırıldı. Paylaşılan görselde yer alan 30 Ağustos 2016 tarihi ve Titanfall 2 kapak görseli, oyuncuları yapımın bu tarihte piyasaya çıkış yapacağını düşündürttü.

Paylaşılan görsel resmi olmamakla beraber, Titanfall 2'yi daha çok beklemeyeceğimize işaret ediyor da olabilir. Tüm bunlar için EA kanadından resmi açıklamayı beklemekten başka çaremiz yok.

MePlay.com isimli oyun satış sitesi, bugün Titanfall 2'yi ön sipariş listelemesinde yer verdi.

MePlay.com isimli oyun satış sitesi, bugün Titanfall 2'ye ön sipariş listelemesinde yer verdi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.