0
15 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Titanfall 2’nin Hikaye Modu 8 Saat Kadar Sürecek

Respawn Entertainment'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayıncılığını üstleneceği FPS türündeki Titanfall 2'nin tekli oyuncu hikaye modunun kaç saat süreceği açıklığa kavuştu. Ekibin başındaki isimlerden Drew McCoy'un yaptığı açıklamaya göre Titanfall 2'nin hikaye modunu  bitirmek yaklaşık 8 saat sürecek.

İlk oyunuyla tartışmalara neden olan ve devasa meka'ları ekranlarımıza getiren Titanfall serisi EA'nın en güvendiği yapımlar arasındaydı. Source oyun motoruyla geliştirilen yapımda yine dev robotlar ve farklı yaratıklarla karşılaşacağız. Hikaye modu ve multiplayer modu bulunacak Titanfall 2, bu açıdan da heyecanla bekleniyor. Hem beğenilen hem de yoğun eleştirilere tutulan Titanfall'dan sonra serinin 2. ana oyunu olacak Titanfall 2'den daha başarılı bir yapım bekliyoruz. Titanfall 2; 28 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...