0
04 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Titanic: Honor and Glory’den Yeni Bir Video Paylaşıldı

James Cameron'un yönetmeliğini yaptığı, gerçek bir olaydan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan Titanic filmi hemen hemen hepinizin izlediği bir yapım olmuştur. İlk olarak 1997 yılında beyazperde de gösterime giren film, daha sonrasında 2012 yılında da 3D olarak yeniden gösterime sokulmuştu.

Hüzünleyici bir hikayeye sahip ve talihsizliklerin de bol olduğu yapımın Vintage Digital Revival tarafından geliştirilen oyunu ilk olarak 2012 yılında 3D filmle birlikte geliştirilmesine başlanmıştı. Crysis 2 Titanic: Lost in the Darkness adıyla bir mod olarak geliştirilen yapım sonrasında iptal edilmişti.

Bunun üzerine Vintage Digital Revival, geçen sene Mart ayında oyunu bir mod olmaktan çıkarıp yeniden geliştirmeye başladığını ve oyunu Titanic: Honor and Glory adıyla piyasaya sunacaklarını açıkladı. 2016 yılında çıkış yapacak olan oyun, filmin hikayesinden biraz olsun farklılık gösterecek. Oyun, Oxford mezunu olmasına rağmen oldukça sorunlu bir geçmişe ve sabıka kaydına sahip olan Owen Robert Morgan'ın hayatında yeni bir başlangıç yapması için çıktığı yolculuğu konu alıyor.

Ancak yolculu pekte beklenildiği gibi geçmemektedir. Gemide gerçekleşecek gizemli bir çok suç ve olayları açıklığa kavuşturmak bizim Owen'a düşecek. Bunun yanı sıra oyunda Simulator, Tour ve Multiplayer modları da olacak. Simulator modunda gemi yönetimi tamamen bizim elimizde. Meşhur buzdağını bakalım siz de gözden kaçıracak mısınız? Tour modunda da gemiyi dilediğinizce gezebilir, okyanusun keyfine varabilirsiniz. Multiplayer modunda ise oyuncular hayatta kalma üzerine birbirleri ile mücadele edecek.

Windows ve OS X işletim sistemleri için geliştirilen oyunun yayınlanan yeni videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.