0
12 Nisan 2017 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in İlk Genişlemesi Narco Road, 18 Nisan’da Geliyor

Ubisoft, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands’in ilk genişlemesi olan Narco Road'un Season Pass sahiplerine tüm platformlarda aynı anda 18 Nisan'da piyasaya çıkacağını duyurdu. Season pass sahipleri 25 Nisan’da çıkacak olan genişleme paketi Narco Road’a bir hafta önceden erişim sağlayabilecek.

Narco Road’da, oyuncular El Invisible'ın liderliğindeki üç kaçakçı çeteye sızmaları gerekiyor. Oyuncular, El Invisible’ı adalet önüne çıkarabilmek için esrarengiz liderin güvenini kazanmak zorunda kalacaklar. El Invisible’ye ulaşmak için üç yeni karizmatik liderin güvenini kazanmaları gerekiyor.

-      Eddie Escovado: Kendini beğenmiş sosyal medya yıldızı ve Kamikazes çetesinin adrenalin bağımlısı lideri.

-      Arturo Rey: Santa Muerte’ye tapan bir sürücü çetesi olan Death Rider’ların esrarengiz lideri.

-      Tonio Mateos: Amerikan arabaları yarışında uzmanlaşmış bir çete olan Jinetes Locos’un kibirli lideri.

Narco Road'da ayrıca dört özel kıyafet, dokuz yeni silah ve dört yeni araç tipi bulunuyor. Dev kamyonlarda, nitro destekli Amerikan arabalarda, güçlü motosikletlerde ve aerobik uçaklarda Bolivya haritasını dolaşma imkanı yakalayın.

Ayrıca, tüm oyuncular 12 Nisan'da konsollarda, 14 Nisan'da Windows PC'de yeni bir oyun güncellemesine erişecek. Güncelleme, 18 Nisan'da başlayacak olan haftalık canlı sezon zorlu oyunlarını solo, co-op ve topluluk görevleri şeklinde tanıtacak. Bu zorlu oyunları tamamlayan oyuncular, haftada üç benzersiz ödül ile ödüllendirilecek. Zorlu oyunlar, her biri altı hafta süren ve belirli bir temaya sahip olan birden fazla sezon boyunca sunulacak. İlk sezon The Rise and Fall of Unidad’da, oyuncular Unidad'ın operasyonları hakkında bilgi toplayıp ülkeye yönelik tehditlerle mücadele ediyor.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...