0
29 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Transistor’un Satışları Bir Milyonu Aştı

Supergiant Games tarafından geliştirilen bağımsız yapım olan Transistor'un satış rakamları açıklandı. Geçtiğimiz dönemlerde yapılan açıklamalarda altı yüz bin satış rakamına ulaşan yapımın son olarak bir milyon barajını aştığı belirtildi.

Yapımcı ekip geçen yıl geliştirdikleri Bastion'u üç milyon adet satmayı başardıktan sonra yeni projeleri Transistor ile de ikinci kez bir milyon barajını geçerek kaliteli bir iş ortaya koyduklarını kanıtladılar. Bağımsız oyun sektörünü ele aldığımızda ve özellikle Kickstater da olmadan başlanan projenin bu rakamlara ulaşması gerçekten başarılması güç bir durum.

Transistor'u oynayan oyuncuların yaptığı yorumlarda oyunun oynanış dinamiklerinin, eşsiz müziklerinin ve kendine has aykırı bir tarzının olmasından ötürü oyunu satın aldıklarını belirtmişler. Bakalım Supergiant Games bu başarılar sonrasında hangi büyük firma tarafından kapılacak merakla bekliyoruz.

Transistor

Transistor
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.