0
02 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu Beat The Game; Steam GreenLight’ta!

Activision Blizzard, EA, Telltale Games ve Blur Studio’da bir çok oyun için çalıştıktan sonra artık kendi stüdyolarını kurma kararı alan yerli oyun yapım şirketi Worm Animation'un müzikal macera oyunu Beat The Game; Steam GreenLight'ta destek bekliyor. İçinde şiddet olmadan da güzel oyunlar yapılabileceği fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Beat The Game; pek rastlamadığımız türden bir oyun.

10 kişilik bir ekipten kurulu Worm Animation'un müzik yapımını sürreal sanat ve absürd, fütüristik hikayelerle birleştiren müzikal macera oyunu olan Beat The Game'in Steam Greenlight sayfasına buradan ulaşabilir ve destek olabilirsiniz. 15 yıldır Amerika’da oyun ve film sektöründe çalışan Kurucu ve Sanat Yönetmeni Cemre Ozkurt'un önderliğinde hazırlanan Beat The Game'de bizi neler bekliyor bir bakalım:

* Sürreal macera oyununun elektonik müzik yapımıyla birleşimi

* Sesleri keşfedip, tempoyu kurma ve kendi müziğini yaratma

* Sesleri birleştirip, şarkı yapabilme

* 3 boyutlu bir haritada klasik bul ve tıkla tarzı

* Orjinal kayıt ve ses düzenlemeleri

* Filmsel sabit kamera açıları

* 8 Kanallı ses mikserle 24 ayrı sesi birleştirme imkanı

* Mouse klavye veya oyun kumandası ile aynı anda oynayabilme özelliği

* 4K Çözünürlük desteği

* Türkçe ve İngilizce dil desteği

Evet, müzikle oyunun güzel bir birleşimi olacak Beat The Game; 2016 yaz aylarında PC, Mac, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. 2-5 Haziran tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek E-Gameshow'da yer alacak oyunun Facebook sayfasına buradan ulaşabilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, iyi oyunlar.

beat2
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...