0
15 Şubat 2017 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Türk Yapımı Yeni Bir Oyun: Soul Searching

Kayabros tarafından geliştirilen Türk yapımı Soul Searching, Steam platformunda bugün itibariyle yerini alıyor. Küçük ilkel bir sal üzerinde adaların, ejderhaların ve büyünün dünyasına açıldığımız oyun gün içinde Steam'de 15 TL'den beğenimize sunulmuş olacak.

Oyunda gitmeyi seçtiğiniz adalarda yaşayan insanların hikayelerini keşfedebilir, ejderhalarla karşılaşabilir, oltayla balık tutabilir, salınızı özelleştirebilir, yeni sallar alabilir, hayaletler bulabilir, büyüler öğrenebilirsiniz. Tek kişilik bir senaryo moduna sahip olan oyunda oynanışı etkileyen gündüz gece döngüsü, 1-4 arası oyuncu destekleyen bir mod, karakter görünüm özelleştirme (cinsiyet ve cinsel eğilim seçenekleri dahil) gibi seçenekler de bizi bekliyor.

Türk yapımcılarının oyunlarını Steam ve diğer platformlarda daha çok görmeyi istiyor ve Kayabros'a başarılar diliyoruz. Soul Searching'in Steam adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Soul Searching'in oynanış videosunu ise aşağıda görebilirsiniz :

 Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...