0
27 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Turkcell “Gamecell” Platformu İle Oyun Pazarına İddialı Bir Giriş Yaptı!

Telekomünikasyon'un önemli isimlerinden Turkcell bugün yaptığı lansman ile oyun dünyasına adım attığını duyurdu. Gamecell isimli oyun platformu ile Türkiye'deki oyuncularla buluşmaya hazırlanan şirket böylece dünya pazarında önemli bir yere sahip olan oyun pazarına giriş yapmış oldu.

Buzz, Hive, Pin, Market ve App olmak üzere 5 kategoride hizmet verecek Gamecell'de oyun turnuvaları, oyun satışı, güncel oyun haberleri ve incelemeleri yer alacak. Superonline Fiber İnternet'e sahip olan kullanıcıların kotalarını doldurmadan oyun alabilecekleri platform'a www.gamecell.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Açılışı şerefine ilk hafta %25 indirime sahip olacak oyunları da bulabileceğiniz Gamecell platformunun tüm oyun dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca oyunları Turkcell ya da Superonline Fiber faturanıza yansıtarak taksitle alabileceğinizi belirtelim. Oyun dünyasına hoşgeldin Gamecell!

gamecell1
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...