0
17 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Twitch, Bir Yıllık İzlenme Raporunu Paylaştı

Oyuncuların oynadıkları oyunlarını takipçilerinin izleyebilmesine olanak sağladığı bir platform olan Twitch.tv, son bir yıl içerisindeki izlenme raporlarını takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan raporda son bir yıl içerisinde izlenen oyunların detayları bulunmakta.

Yapılan araştırmalara göre Twitch'in bir yıl içerisindeki izlenme sayısının %65'ni sadece dört oyun oluşturmakta. Bu dört oyun bir yıl içerisinde izlenme sayısı sıralamasında yer değiştirmemiş. En başta League of Legends, sonrasında Counter Strike:GO, üçüncü olarak Dota 2 ve dördüncü olarak Hearthstone izlenmekte.

Ama bir yıl içerisinde en büyük sıçramayı yapan oyuna bakacak olursak geçen yıl Nisan ayında 39 milyon izlenmeye sahip olan Counter Strike: Global Offensive, bu yıl ki Nisan ayında 73 milyon izlenmeye ulaşarak en büyü sıçrayışı yapmış durumda.

Nisan 2015'ten Nisan 2016'ya kadar olan dönemi kapsayan Twitch.tv oyun izlenme sıralamasının ilk onu şu şekilde;

Twitch.tv Oyunların İzlenme Sayısı Sıralaması

Twitch.tv Oyunların İzlenme Sayısı Sıralaması

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.