0
08 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Ubisoft’un 30. Yılı Şerefine The Crew Ücretsiz Olarak Veriliyor!

Ubisoft'un 30. kuruluş yıl dönümü nedeniyle The Crew oyunculara ücretsiz olarak veriliyor! 30. yılı şerefine her ay yeni bir oyun hediye veren Ubisoft Club'un Eylül ayı hediye oyunu böylece The Crew oluyor!

2013 yılından beri geliştirilen ve çıkışını 2014'ün sonunda yapan The Crew'i bugüne dek 9 milyon oyuncu oynamış durumda. Şimdiye dek çıkmış içeriklere gelecek The Crew; PC için 14 Eylül'den itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek. Geçtiğimiz Ağustos ayında Rayman Origins'in hediye verildiği Ubisoft Club'a üye olup hediyenizi indirebileceksiniz. Ayrıca 29 Kasım 2016 tarihinde The Crew için yeni bir içerik paketi geliyor ve Polis temalı olacak bu genişleme paketinde polis araçlarını sürebileceğiz. 14 Eylül'den itibaren ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Crew'i kaçırmayın deriz. Şimdiden iyi yarışlar.

Not: 14 Eylül'den itibaren ücretsiz olacak The Crew'i 14 Ekim'e kadar Uplay'den indirmiş olmalısınız. Böylece oyun kütüphanenizde sürekli oynanabilir olacak.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...