0
23 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4 Maalesef Yine Ertelendi

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan Uncharted 4, ilk olarak 2015'in sonuna doğru piyasaya adımını atacaktı. Ancak yapımcı ekip oyunu 2016'nın Mart ayına ertelediğini duyurmuştu.

Maalesef Naugthy Dog, hayranlarını bir kez daha üzecek açıklamayı yaptı. Oyun bir kez daha ertelendi. Yeni erteleme ile birlikte Uncharted 4, 26 Nisan 2016 tarihine PS4 platformunda oyuncularla buluşacak. Türkçe altyazı ve dublaj seçeneği ile çıkış yapacak olan oyun için Nautghy Dog "Bizim vizyon ve standartlarımıza uygun olması için oyunun çıkışını erteledik." açıklamasında bulundu.

Anlaşılan o ki, daha iyi bir oyun deneyimi için biraz daha beklememiz gerekecek. Ancak bu kadar erteleme sonrasında oyun yetersiz kalırsa o zaman sağlam bir eleştiri Naughty Dog'ı beklemekte.

Uncharted 4: A Thief's End
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.