0
10 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4 Türkiye Lansmanı The Game’de Yapıldı

Naughty Dog'un PlayStation cephesinin klasikleşmiş macera oyunu serisi Uncharted'ın son oyunu olacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Türkiye Lansmanı The Game'de 9 Mayıs'ta saat 14:00- 18:00 saatleri arasında yapıldı. Oyun basınından pek çok ünlü ismin katıldığı etkinlikte Uncharted 4; oynanabilir olarak konukların beğenisine sunuldu.

Sony Eurasia PlayStation Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit'in sahneye çıkmasıyla başlayan etkinlikte Uncharted serisinin ve PlayStation markasının başarılarına değinildi. Playstation Türkiye Oyun Ürün Müdürü Sercan Sülün'ün sahneye çıkmasıyla devam eden etkinlikte ayrıca serinin tarihine ve yapımcıların hikayelerine ilişkin bilgiler aktarıldı. Ülkemizde tamamen türkçe dublaj ve altyazı seçeneği ile çıkışını gerçekleştirecek olan Uncharted 4'ün seslendirme kadrosunda Okan Yalabık, Ege Aydan, Ceyda Düvenci, Dolunay Soysert gibi isimler bulunuyor. Victor Sullivan karakterini seslendiren sanatçı Ege Aydan'ın da sahneye çıkışıyla renklenen etkinlikte katılımcılara oyunla ilgili çeşitli hediyeler verildi.

Multiplayer ekibi olarak bizim de katıldığımız başarılı etkinlik için Sony PlayStation Türkiye'yi bir kez daha tebrik ediyoruz. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu 10 Mayıs itibariyle PlayStation 4 için oyuncuların beğenisine sunuluyor.

unc lansman
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...