0
02 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4’e Bir Erteleme Daha!

Naughty Dog'ın klasikleşmiş aksiyon-macera serisi Uncharted serisinin son oyunu olacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ne yazık ki bir kez daha ertelendi! Sony Computer Entertainment America'nın CEO'su Shawn Layden'ın PlayStation Blog'da yazdığına göre Uncharted 4'ün yeni çıkış tarihi 10 Mayıs 2016.

Geçitğimiz günlerde yayınlanan oyun içi görüntülerle süslü video ile hayranlarını bir kez daha heyecanlandıran oyunun erteleme haberi PlayStation oyuncuları arasında hayal kırıklığı yaratmış olmalı. Nathan Drake'in son macerası olacağını bildiğimiz oyun için umuyoruz bu son ertelemedir ve artık Mayıs 2016'da Nathan Drake ile yeni maceralara yelken açabiliriz. Uncharted 4'ün ertelenme nedenini en büyük rakibi olarak gösterilen Quantum Break'e bağlayanlar bakalım her 2 oyun çıktığında neler düşünecek. Quantum Break'in 5 Nisan 2016 tarihinde hem Windows 10 hem de Xbox One için çıkacağını hatırlatalım.

unc 4 1Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...