0
24 Şubat 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4’ün Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Naughty Dog'un PlayStation cephesinin en sevilen serilerinden birisi olan Uncharted'ın devam oyunu olacak Uncharted 4: A Thief's End adına yeni bir haberimiz var. Nathan Drake'in son macerası olacağını bildiğimiz oyun için hikayenin anlatıldığı yeni bir video yayınlandı.

PlayStation 'ın resmi Youtube kanalında yayınlanan videoda hem sinematik hem de oyun içi farklı görüntülere şahit oluyoruz. Oyunun geçeceği çeşitli mekanlardan, farklı karakterlere ve aksiyon sahnelerine kadar pek çok detayı gösteren video serinin hayranlarına ilaç gibi gelecek. Oldukça güzel gözüken Uncharted 4'ün yeni videosu oyunu sabırsızlıkla bekleyen milyonların ağzına bir parmak bal çalacak cinsten. Geçtiğimiz ay erteleme haberiyle üzen oyun  18 Mart 2016'da çıkacakken 27 Nisan 2016'ya ertelenmişti. Bu videoadan sonra 27 Nisan'ı beklemek biraz daha zor olabilir, iyi seyirler.

Uncharted 4'ün detaylarıyla sevindiren, yeni yayınlanan hikaye fragmanını aşağıda izleyebileceksiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...