0
07 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4’ün Özel Sürümleri Tanıtıldı

Naughty Dog'un bir PlayStation klasiği olan aksiyon- macera serisi Uncharted'ın son oyunu olacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu adına koleksiyoncuları sevindirecek özel sürümleri tanıtıldı. Libertalia Collector’s Edition ve Special Edition olarak 2 özel sürümü çıkacak oyun 10 Mayıs 2016 tarihinde PS4'e özel olarak tamamen türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle beğenimize sunulacak.

Bu özel sürümlerden Libertalia Collector’s Edition'a baktığımızda Gentle Giant imzalı 12-inç'lik bir Nathan Drake figürünü, özel metal kutuyu, 48 sayfalık sanatsal çizim kitabını, Naughty Dog ve korsan temalı çıkartmaları ve multiplayer tarafı için özel hediyeleri görüyoruz. Bir diğer özel paket olacak Special Edition'da ise yine metal kutu, 48 sayfalık sanatsal çizim kitabı, Naughty Dog ve korsan temalı çıkartmalar ve yine multiplayer için özel içerikler bulunuyor. Bu 2 özel sürüm için yayınlanan tanıtım videolarını aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...