0
16 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4’ün Türkçe Altyazılı Yapım Hikayesi Videosu Yayınlandı!

Naughty Dog'un klasikleşmiş aksiyon-macera serisi Uncharted'ın son oyunu olacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun yapım hikayesi firma ile görüşülerek altyazılı olarak resmi PlayStation Türkiye Youtube kanalında yayınlandı.

Ne yazık ki 2 kez ertelenerek çıkışı Mart 2016'dan Mayıs 2016'ya sarkan oyun senenin en heyecanla beklenen yapımları arasında. Nathan Drake'in son macerasını oynayacağımız Uncharted 4'ün yeni yayınlanan yapım aşamaları videosunda geliştiricilerin ağzından hikayeyi dinliyoruz. Serinin diğer oyunları ve Last of Us'dan da görüntüler gördüğümüz yapım hikayesi videosu yaklaşık 9 dakika uzunluğunda. Size bazı ipuçları da verebilecek videoda daha önce görmediğimiz bazı görüntüleri de görüyoruz... Sözü fazla uzatmadan sizi yapım aşamalarından kesitlerin sunulduğu video ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler. Uncharted 4 bir erteleme daha olmadığı takdirde 10 Mayıs 2016'da sadece PS4 için beğenimize sunulacak.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu adına yayınlanan türkçe altyazılı yapım hikayesi videosunu aşağıda izleyebilirsiniz
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...