0
25 Şubat 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Uncharted 4’ün Türkçe Dublaj Hikaye Fragmanını İzlediniz mi?

Naughty Dog'un PlayStation dünyasının en sevilen aksiyon-macera serilerinden birisi olan Uncharted'ın devam oyunu olacak Uncharted 4: A Thief's End'in türkçe dublajı yayınlandı. Nathan Drake'in son macerası olacak oyunun yeni videosu bizi nasıl bir maceranın beklediğini gözler önüne seriyor.

Videoda hem sinematik hem de oyun içi görüntüleri görürken oyunun geçeceği çeşitli mekanlardan, farklı karakterlere ve aksiyon sahnelerine kadar pek çok detayı görme şansını da yakalıyoruz. Su altı ortamı, hapishaneler, tropik adalar gibi mekanlarla yeni karakterleri gördüğümüz fragman oldukça güzel gözüküyor. Tabi tüm bunlardan sonra tek bir şey geliyor insanın aklına: Ah bir de oyun ertelenmeseydi! Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay erteleme haberiyle üzen Uncharted 4: A Thief's End; 18 Mart 2016'da çıkacakken 27 Nisan 2016'ya ertelenmişti. Umalım da oyun 27 Nisan 2016 tarihinde bizlerle buluşsun, iyi oyunlar.

Uncharted 4'ün detaylarla dolu türkçe dublaj fragmanını aşağıda izleyebileceksiniz.Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...