0
26 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Vampyr’in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Remember Me, Life is Strange gibi yapımlarla tanıdığımız Dontnod Entertainment'ın geliştirdiği ve yayıncılığını Focus Home Interactive'nin yapacağı Vampyr'in ilk oynanış videosu yayınlandı. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen yapımda  vampir olan doktor Jonathan E. Reid'i yöneteceğiz.

Bizi vampirlerin dünyasına götürecek yapım Londra'nın kasvetli havasında geçecek. Aksiyon- RPG türünde karşımıza çıkacak yapım özellikle vampir severlerin ilgisini çekecektir.  Yayınlanan ilk oynanış videosuna baktığımızda Londra'nın o yağmurlu ve kasvetli havası kendini gösteriyor. Özel güçlere sahip olan doktor Jonathan E. Reid'in nasıl bir karakter olduğunu da görmemizi sağlayan oynanış videosu aynı zamanda oynanış ve çevre detayları hakkında da ipuçları içeriyor. Vampyr; 2017 yılı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak, iyi oyunlar.

Vampyr'in ilk oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...