0
10 Ağustos 2016 tarihinde Orhun Kayaalp tarafından yazılmıştır.
 
 

Voidu nedir? Güvenilir mi? – Voidu ile Soru Cevap

Voidu ile ilgili zaman zaman indirim haberleri paylaşımları yaptığımıza denk gelmişsinizdir. Multiplayer Live'da  da kendilerinin desteğiyle hediyelerdağıtmışlığımız da oldu.

Voidu ile ilgili sizlerden sık sık sorular almaya devam edince, biz de en iyisi bu soruları doğrudan kendilerine soralım ve sizler için yanıtlarını alalım istedik. Buyurun Voidu'yla mail yoluyla gerçekleştirdiğimiz soru cevabımıza göz atın:

Soru: Okurlarımız için kendinizi tanıtıp, Voidu'dan kısaca bahseder misiniz?

Cevap: Merhabalar. Voidu, Türkiye'nin ilk bağımsız dijital oyun mağazasıdır.  En popüler dijital bilgisayar oyunlarını Voidu'da bulabilirsin.

S. İnsanların farklı 3rd party satış siteleriyle yaşadığı kötü tecrübelerden ötürü sürekli şu soruyu duyuyoruz: "Güvenilir mi?" Peki Voidu Güvenilir mi?

C. Sitemizin güvenliği dünyaca ünlü web güvenlik kuruluşu GlobalSign tarafından sağlanıyor. Ayrıca 256 Bit SSL Sertifikamız var ve 3D Secure servisi sayesinde kredi kartı bilgileri kesinlikle kayıt edilmiyor.

Voidu'da satılan bütün aktivasyon kodları 100% orijinaldir.

S. Diyelim ki bir problem yaşadık, nereye başvuruyoruz, sizden nasıl yardım alabiliyoruz?

C. Voidu destek bölümüne gelen bütün  soruların yanı sıra Facebook ve Twitter üzerinden gelen soru / istek / öneri ve eleştirilere olabilecek en kısa sürede cevap veriyoruz.

S. Özellikle genç kullanıcıların ödeme yöntemleri konusunda çok seçeneği olmuyor. Voidu hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

C. Kullanıcılarımız Voidu'da kredi kartı, Turkcell, Avea, Vodafone mobil ödeme, ön yüklemeli kartlar ve yurtdışı kullanıcılarımız için Paypal ödeme seçeneklerinden istediklerini kullanabilirler.

S. Satın aldığımız oyunlar bize nasıl ulaştırılıyor?

C. Satın aldığınız oyunlar, aldığınız oyuna göre, Steam, Battle.net, Origin, uPlay gibi platformlarda kullanabileceğiniz aktivasyon kodları olarak size ulaştırılıyor. Bu kodları ilgili platformlardaki hesaplarınızda kullanarak oyununuzu aktif hale getiriyor ve oynayabiliyorsunuz.

S. Okurlarımızla son olarak paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı?

C. Voidu olarak her bir kullanıcımızı kendi ailemizin bir üyesi olarak görüyoruz. Kullanıcılara, yeni çıkan her oyunu dünya ile aynı anda ve uygun fiyat seçenekleri ile sunmaya çalışıyoruz.

Teşekkürler, İyi çalışmalar.

voidu
Orhun Kayaalp

 
the Hun